18.10.2021 - Sigorta Acente Rehber Portalı
Sigorta Acenteleri Rehberi

Sigorta Acentelerinin Dijitalleşmesini Desteliyoruz

Sigorta Acentelerinin Dijitalleşmesini Desteliyoruz

Değişime olan inancı ve üretmeye olan tutkusu ile Sigorta acentelerini Dijital dünyada en iyiye taşıyacak en yaratıcı ve etkili çözümleri üreten Acente.org Ailesi şimdiye kadar yaptığı işlerden söz ettirmeye devam ediyor.

169+ Ayrı referansıyla Sigorta acentelerinin dijital personeli olarak çalışmalarına yenilenerek hız kesmeden devam ediyor. Pandemi nedeniyle herkes gibi Acentelerinde varlıklarını sürmeleri için çalıştıkları bu zorlu süreçte “Sosyal Medya Yönetim “paketleri ile mevcut müşterilerinin sigorta ihtiyaçlarını hatırlatmaya ve organik yeni takipçileri kazandırmak ve marka bilinirliğini artırmayı hedefliyor.

“Web Paketleri “ile Sigorta Acentelerinin Geleneksel yapıdan çıkarak “dijital bir kimlik sahibi olmasına çağın gerisinde kalmamak rakipleri ile arasına “Dijital” bir mesafe koymaları ve rekabet konusunda bir adım öne çıkmalarına yardımcı oluyor.

“Video tasarımı logo, Kurumsal kimlik çalışması, Google Partner ortağı olarak Reklam Danışmanlığı hizmeti de bulunan Acente.org Sigorta Acentelerinin dijital eksiklerini takip ederek çözüm bularak yoluna devam ediyor. Referans sistemiyle güvene dayalı çalışmalarıyla rakip tanımıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ