17.10.2021 - Sigorta Acente Rehber Portalı
Sigorta Acenteleri Rehberi

MetLife’tan mevcut ve yeni BES müşterilerine MacBook Air ve iPad kampanyası

MetLife’tan mevcut ve yeni BES müşterilerine MacBook Air ve iPad kampanyası

MetLife Emeklilik ve Hayat, mevcut ve potansiyel bireysel emeklilik katılımcıları için yeni bir kampanya başlattı.

MetLife Emeklilik ve Hayat, mevcut ve potansiyel bireysel emeklilik katılımcıları için yeni bir kampanya başlattı. 2 Kasım 2020–31 Ocak 2021 tarihleri arasında sürecek kampanya kapsamında katılımcılar, birikim yaptıkları her 200 TL ve katları için 5 MacBook Air ve 20 iPad’den birini kazanma şansı yakalayacak

MetLife Emeklilik ve Hayat, bireyleri hem Bireysel Emeklilik Sistemi’ne teşvik etmek hem de mevcut katılımcıların memnuniyetini artırmak için yeni bir kampanya başlattı. Başlangıç kapitali, katkı payı ödemesi ya da ek katkı ödemesi olması fark etmeksizin 200 TL ve katlarında birikim yapan tüm MetLife bireysel emeklilik katılımcıları, 5 MacBook Air ve 20 iPad’den biri için 1 çekiliş hakkı kazanacak. 2 Kasım 2020–31 Ocak 2021 arasında geçerli olacak kampanyadan yararlanmak için MetLife’tan BES’i olan mevcut katılımcıların herhangi bir ek işlem yapması gerekmiyor. Diğer katılımcıların ise MetLife’tan yeni bir bireysel emeklilik sözleşmesi yapmaları ve birikim yapmaya devam etmeleri yeterli olacak.

MetLife Emeklilik ve Hayat Genel Müdürü Deniz Yurtseven kampanya ile ilgili olarak “Emeklilik Gözetim Merkezi’nin verileri, yaşadığımız pandemiye rağmen ekonomimiz için önemli bir yeri bulunan bireysel emeklilik fonlarının büyümeye devam ettiğini gösteriyor. Aynı zamanda, ekonomik şartlar nedeniyle sistemden çıkışların oldukça düşük bir seviyede gerçekleşmesi ve katılımcıların sistemdeki birikimlerini korumaları ise bireysel emekliliğin uzun vadeli bir yatırım aracı olarak benimsendiğini ve BES’in güvenli liman olma özelliğini koruduğu anlamına geliyor. Sektör temsilcileri olarak bu güzel ivmeyi korumamız gerektiğini düşünüyoruz. Bu yüzden yeni katılımcılarımıza bir hoş geldin hediyesi, mevcut katılımcılarımıza ise bir teşekkür mahiyetinde yepyeni bir kampanya başlattık” dedi.

Içinde bulunduğumuz pandemi koşulları nedeniyle dijital iletişimin arttığına dikkat çeken MetLife, kampanya kapsamında bireylere ve çocuklarına fayda sağlayacak hediyeler belirledi. Kampanyaya dahil olmak ve 5 MacBook Air ve 20 iPad’den birini kazanma şansı elde etmek için mevcut katılımcıların MetLife ile birikim yapmaya devam etmeleri ya da birikimlerini ek katkı payı ile artırmaları; yeni katılımcıların ise Türkiye genelinde DenizBank şubeleri, Odeabank şubeleri veya MetLife acenteleri ile iletişime geçmeleri ya da DenizBank’ın AçıkDeniz sistemi üzerinden online (ücretsiz) işlem yapmaları yeterli olacak. 5 Nisan 2021’de noter huzurunda yapılacak çekilişle belirlenecek kampanya kazananları, metlife.com.tr web sitesinde ve 7 Nisan 2021 tarihli Birgün gazetesinde duyurulacak.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ