15.10.2021 - Sigorta Acente Rehber Portalı
Sigorta Acenteleri Rehberi

Mert Grup Sigorta Aracılık Hizmetleri

ADRES
Güvenevler Mahallesi Farabi Sokak 40/1 ÇANKAYA / ANKARA
FAKS
0 312 442 09 08
ACENTE HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR
Sektöründeki faaliyetlerine 2015 yılında başlamış olup, tecrübeli ve eğitimli kadrosuyla siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktadır. Mert Grup Sigorta Aracılık Hizmetleri Limited Şirketi, ülkemizin köklü sigorta kuruluşlarından olan bir çok sigorta şirketinin yetkili acentesidir. Mert Grup Sigorta Aracılık Hizmetleri Limited Şirketi, uzun yılların getirdiği tecrübe ve dürüst çalışma anlayışının desteğinde, sürekli artan müşteri portföyü ile alanında bir güven timsali olmayı başarmıştır. Müşteri memnuniyeti ve güvenilirlik ilkesi çatısı altında, her müşterisi ile şeffaf bir anlayış içerisinde çalışmayı benimseyen şirketimiz bu bağlamda poliçeler ve teminatları konusunda en doğru yönlendirmeyi yapmaktadır. Mert Grup Sigorta Aracılık Hizmetleri Limited Şirketi, yetkili acentelikleri ile tüm poliçelerinizi minimum prim, maksimum kapsam mantığı altında, tek bir merkezde toplayıp, sizlere en iyi hizmeti sunarak, hayatınızdaki tüm riskleri ortadan kaldırmak adına çalışıyor.Bizimle kendinizi güvende hissedeceksiniz!

TEMEL İLKELERİMİZ

Biz birbirimizi ve işimizi severiz. Biz sahamızda en iyi olmak için çalışırız. bununlada gurur duyarız.
Yarın daha iyi olacağız. Çünkü biz hepimiz yenilikçiyiz. Her sahada , her konuda yenilik getireceğiz. Kendimizi hafife , işimizi ciddiye alırız.
MERT GRUP SİGORTA’NIN
Patronları müşterileridir. Biz işlerimizde ayrıntıya son derece önem veririz. Takım ruhu organizasyonun temelidir. Hizmette sınır tanımıyoruz. Biz zoru hemen yaparız , imkansız ise biraz zaman alabilir.
Ürettiğimiz değerleri birlikte paylaşalım.
Mert Grup Sigorta Aracılık Hizmetleri Mert Grup Sigorta Aracılık Hizmetleri Mert Grup Sigorta Aracılık Hizmetleri

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

ACENTE HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
ACENTEYİ SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ