19.10.2021 - Sigorta Acente Rehber Portalı
Sigorta Acenteleri Rehberi

Ensar Sigorta Aracılık Hizmetleri

ADRES
Sultançiftliği Mah. Gazi Mustafa Kemal Cad. No:5 K:1 SULTANGAZİ / İSTANBUL
FAKS
0 212 418 4858
ACENTE HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

İstanbul’da ve Türkiye’nin farklı illerinde güveni ifade eden  ve her geçen gün sizler için büyüyen kurumsal bir sigorta acentesi olan Ensar Sigorta’nın güven dolu dünyasına hoşgeldiniz.

Sizlerden aldığımız gücü, donanım ve tecrübe sahibi deneyimli ve birikimli kadromuzla özel sigortacılık sektörüne güven ve hizmet ilkeleriyle yeni bir bakış açısı getiriyoruz.

Tüm bireysel ve kurumsal sigorta ihtiyaçlarınızı dünya kalitesinde sizlere sunuyoruz. Türkiye’deki binlerce kişiye – kuruma , bireysel ve kurumsal sigortacılık hizmetleri verebiliyor olmamızın en önemli nedeni her müşterinin bizim için özel olmasıdır. Çünkü herkesin sigorta ihtiyaçları farklıdır İhtiyaçlarınız ve imkanlarınız ne olursa olsun Ensar Sigorta’da sizin beklentilerinize ve sizin koşullarınıza uyacak bir sigorta çözümü mutlaka vardır.

Ensar Sigorta’nın tüm hizmetlerinde uluslararası standartlar sertifikasyon kuruluşu TÜV rehinland tarafından belgelenen ISO 9001:2000 kalite yönetim sistemi uygulanmaktadır.

Müşterilerimizin tüm bilgileri güvenle muhafaza edilmekte ve sizlere daha iyi hizmet verebilmek için uluslararası müşteri hizmetleri programı olan CRM müşteri ilişkileri yönetimi uygulanmaktadır. Sizlerin daha uygun primlere risklerinizi sigortalamak için Türkiye’de ki birçok sigorta şirketinin acenteliğiyle hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Konut sigortasından Kasko sigortasına ekipman sigortasından zorunlu sorumluluk sigortalarına kadar hertürlü bireysel-kurumsal sigorta ihtiyaçlarınızı karşılamak için daima hizmetinizdeyiz. Bunu yaparken sigortacılığın etik değerlerinden ve hizmet kalitemizden hiçbir şekilde ödün vermemeyi ilke ediniyoruz. Sürekli gelişimi sigorta şirketlerimizin ve müşterilerimizin talep ve eğilimlerini gözetecek en uygun fiyatlandırmayı sağlıyoruz. İşte bu sayede müşterilerimize, iş ortaklarımıza ve acentesi olduğumuz sigorta şirketlerimize (Yani Herkese) kazandırmayı başarıyoruz

Başarınızı güvence altına almak için sizi de mutlaka Ensar Sigorta’ ya bekliyoruz.

Ensar Sigorta Aracılık Hizmetleri Ensar Sigorta Aracılık Hizmetleri Ensar Sigorta Aracılık Hizmetleri

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

ACENTE HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
ACENTEYİ SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ